Понеділок, 01 вересня 2025 11:01 Новини

У громаді на Тернопільщині відкрили «Алею Надії»

У громаді на Тернопільщині відкрили «Алею Надії»

У Шумську на Площі Героїв Майдану відбулося відкриття Алеї Надії, яка була встановлена міською радою.

Вона присвячена військовослужбовцям, які зникли безвісти під час виконання бойових завдань або перебувають у полоні. На стендах розміщено десятки світлин наших захисників – чоловіків, синів, братів, друзів, котрі стали на захист України та досі не повернулися. Для когось очікування триває місяцями, для когось – уже роками.

Про це повідомили у Шумській громаді.

Під час урочистого відкриття священнослужителі піднесли спільну молитву за якнайшвидше повернення захисників. На Алеї Надії встановлено портрети тих військових, чиї родини дали згоду на розміщення. Водночас є імена, яких немає на стендах, проте вони залишаються у молитвах і серцях рідних та всієї громади.

Завершальним акцентом події стало підняття біло-чорного «Прапора Надії» – неофіційного символа, започаткованого в Україні у 2024 році на вшанування військовополонених та зниклих безвісти. Чорний колір полотнища уособлює біль і неволю, а білий – віру, свободу та надію на повернення додому. Цей стяг став знаком єдності громади та нагадуванням, що кожного захисника чекають і вірять у його повернення.

Фото

Back to Top