За вчинене фігуранту загрожує до 5 років позбавлення волі.
До співробітників відділу поліції №1 м.Бережани надійшло повідомлення від жителя села Нараїв про те, що у нього викрали автомобіль. Транспортний засіб він залишив біля магазину та забув зачинити.
У ході розшукових заходів поліцейські виявили автомобіль у пошкодженому стані в одному з сіл громади, а згодом встановили особу, причетну до його викрадення. Це – 17-річний житель Львівської області.
За словами фігуранта, він хотів покататися, проте не впорався з керуванням та в’їхав у дерево. Обійшлося без потерпілих.
За фактом незаконного заволодіння транспортним засобом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 289 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — від обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.
Вирішується питання про оголошення підозри фігуранту та обрання запобіжного заходу.
Середа, 23 липня 2025 16:27
Новини
Викрав автомобіль і вчинив ДТП: бережанські поліцейські встановили особу зловмисника
