Понеділок, 28 квітня 2025 18:00 оновлено 28.04.2025 Новини

Жителів Тернопільщини застерігають від онлайн-шахраїв

Жителів Тернопільщини застерігають від онлайн-шахраїв

33-річна жителька Тернополя вирішила продати фотоапарат та розмістила оголошення на популярній платформі онлайн-торгівлі. Згодом з нею зв’язалася особа, яка нібито зацікавилась покупкою.

Під виглядом оформлення покупки псевдопокупець запропонував скористатися послугою «безпечної доставки» через спеціальну форму та надіслав потерпілій покликання. Жінка перейшла за вказаним покликанням і ввела конфіденційну інформацію про свою банківську картку, зокрема реквізити, термін дії та CVV-код, –куди мали б надійти кошти за товар.

Наслідки не змусили себе довго чекати – з рахунків заявниці було списано понад 14 000 гривень. Усвідомивши, що стала жертвою аферистів, жінка звернулася до правоохоронців.

Дізнавачі Тернопільського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження відповідно до ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Наразі тривають заходи щодо встановлення особи, причетної до злочину.


Back to Top